Plac zabaw w Kożuchowie

Przedstawiamy Państwu plac zabaw w Kożuchowie, którego administratorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Odrodzenie”.

Plac powstał przy ulicy 22 Lipca, na terenie zieleni między blokami a sklepem NETTO. Na przestrzeni o wymiarach  20 m x 12 m znalazło się miejsce na aż 8 kolorowych urządzeń. Mimo to miejsce nie sprawia wrażenia ciasnego, a wręcz przeciwnie – jest przestronne i bardzo dobrze zagospodarowane. 

Projektując ten plac zwrócono uwagę na strefy bezpieczeństwa oraz takie ustawienie urządzeń, by w jak największym stopniu sprzyjały dziecięcym igraszkom. Ponadto urządzenia dobrano do różnego wieku dzieci, tak by żadne nie czuło się pokrzywdzone. Jako nawierzchnię bezpieczną zastosowano piasek. 

Oto spis urządzeń, które znalazły się na placu:

– Piaskownica Leśna Polanka ze zjeżdżalnią (4285),

– Zestaw Zabawowy (5304),

– Kiwak Konik (KKŃ),

– Kiwak Słoń (KSŃ),

– Huśtawka ważka duża (4101),

– Zestaw sprawnościowy (6108),

– Podwójna huśtawka wahadłowa z siedziskiem kubełkowym i deseczką (4142),

– Piaskownica (4241).

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem takiego lub innego zestawu urządzeń serdecznie zapraszamy do kontaktu.

k k2 

 fot. Tomasz Tyliński – doradca biznesowy SUN+ 🙂

Paweł Antkowiak

Z wykształcenia jest bankowcem choć w pracy zawodowej ceni znacznie bardziej kapitał ludzki niż finansowy. W praktyce stosuje zasadę Philipa Kotlera: „Najważniejszym czynnikiem innowacji jest człowiek”.

Od 10 lat buduje bezpieczne place zabaw. Stały się one jego pasją, częścią jego życia, a nawet zobowiązaniem wobec świata za szczęśliwe dzieciństwo najmłodszych. Uważa, że w pewnym sensie praca, którą wykonuje upiększa świat.

Wierzy że dla zmotywowanych ludzi wszystko jest możliwe jeśli tylko w pełni się zaangażują. Lubi stawać przed ambitnymi wyzwaniami. Dzięki takiej postawie ma w portfolio 1500 zrealizowanych inwestycji.

Czas wolny spędza na wspólnej zabawie z rodziną, dla której uwielbia gotować.

SUN-PLUS