Nowy plac zabaw w Bielsku Podlaskim.

plac zabaw w Bielsku Podlaskim

Z radością oddaliśmy do użytku kolejny nowy plac zabaw! Tym razem uszczęśliwiliśmy dzieci w Przedszkolu Miejskim nr 3 z oddziałami integracyjnymi w miejscowości Bielsk Podlaski.

Inwestorem tego przedsięwzięcia jest miasto oraz prywatni sponsorzy, których pozyskała jedna z babć, Pani Helena Buszko. Radość dzieci jest chyba najwspanialszym „dziękuję” za trud włożony w pozyskanie funduszy na plac zabaw.

Ten plac zabaw ma szansę jeszcze się rozwijać, ponieważ przestrzeń przy przedszkolu jest tak duża, że będzie miejsce na kolejne urządzenia zabawowe.

W tej chwili Sun+ zaproponował tam:

zestaw zabawowy 5106

zestaw zabawowy 5144

huśtawka ważka 4102

kiwak Delfin 4121

huśtawka 4142

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że oddaliśmy kolejny plac zabaw, przede wszystkim dlatego, że wiemy, jak ważna jest zabawa na świeżym powietrzu, jak ważny jest dla dzieci ruch i jakie znaczenie dla ich rozwoju jest możliwość korzystania z placu zabaw!

Dziękujemy inwestorom za zaufanie.

 

Paweł Antkowiak

Z wykształcenia jest bankowcem choć w pracy zawodowej ceni znacznie bardziej kapitał ludzki niż finansowy. W praktyce stosuje zasadę Philipa Kotlera: „Najważniejszym czynnikiem innowacji jest człowiek”.

Od 10 lat buduje bezpieczne place zabaw. Stały się one jego pasją, częścią jego życia, a nawet zobowiązaniem wobec świata za szczęśliwe dzieciństwo najmłodszych. Uważa, że w pewnym sensie praca, którą wykonuje upiększa świat.

Wierzy że dla zmotywowanych ludzi wszystko jest możliwe jeśli tylko w pełni się zaangażują. Lubi stawać przed ambitnymi wyzwaniami. Dzięki takiej postawie ma w portfolio 1500 zrealizowanych inwestycji.

Czas wolny spędza na wspólnej zabawie z rodziną, dla której uwielbia gotować.

SUN-PLUS