Z jakiego materiału są zrobione urządzenia na najlepsze place zabaw dla dzieci?

Drewno jest naturalnym materiałem, który jest bardzo przyjazny człowiekowi. Jest miłe w dotyku nie zależnie od temperatury otoczenia.

Do produkcji naszych placów zabaw wykorzystujemy drewno z sosny syberyjskiej, które poddane jest obróbce usuwania rdzenia. Bez rdzeniowe deski są poddawane klejeniu warstwowemu w odpowiedniej temperaturze i wilgotności. Słupy nośne oraz pozostałe elementy konstrukcyjne mają kształt kantówki o wymiarach 10 x 10 cm z dodatkowymi frezami, dzięki którym drewno nie odkształca się wzdłużnie jest wytrzymalsze na obciążenia. Taki materiał jest najlepszym budulcem na place zabaw.

Paweł Antkowiak

Z wykształcenia jest bankowcem choć w pracy zawodowej ceni znacznie bardziej kapitał ludzki niż finansowy. W praktyce stosuje zasadę Philipa Kotlera: „Najważniejszym czynnikiem innowacji jest człowiek”.

Od 10 lat buduje bezpieczne place zabaw. Stały się one jego pasją, częścią jego życia, a nawet zobowiązaniem wobec świata za szczęśliwe dzieciństwo najmłodszych. Uważa, że w pewnym sensie praca, którą wykonuje upiększa świat.

Wierzy że dla zmotywowanych ludzi wszystko jest możliwe jeśli tylko w pełni się zaangażują. Lubi stawać przed ambitnymi wyzwaniami. Dzięki takiej postawie ma w portfolio 1500 zrealizowanych inwestycji.

Czas wolny spędza na wspólnej zabawie z rodziną, dla której uwielbia gotować.

SUN-PLUS