Jak często należy wymieniać piasek w piaskownicy?

Zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego, piasek w piaskownicy należy wymieniać co najmniej DWA RAZY W ROKU. Głównym powodem są względy higieniczne. Zwierzęta pozostawione bez opieki niestety chętnie załatwiają swoje potrzeby właśnie w piaskownicach, co może przyczyniać się do rozwoju groźnych chorób. Dlatego piaskownice powinny być przykrywane na czas kiedy nie korzystają z nich dzieci.

Paweł Antkowiak

Z wykształcenia jest bankowcem choć w pracy zawodowej ceni znacznie bardziej kapitał ludzki niż finansowy. W praktyce stosuje zasadę Philipa Kotlera: „Najważniejszym czynnikiem innowacji jest człowiek”.

Od 10 lat buduje bezpieczne place zabaw. Stały się one jego pasją, częścią jego życia, a nawet zobowiązaniem wobec świata za szczęśliwe dzieciństwo najmłodszych. Uważa, że w pewnym sensie praca, którą wykonuje upiększa świat.

Wierzy że dla zmotywowanych ludzi wszystko jest możliwe jeśli tylko w pełni się zaangażują. Lubi stawać przed ambitnymi wyzwaniami. Dzięki takiej postawie ma w portfolio 1500 zrealizowanych inwestycji.

Czas wolny spędza na wspólnej zabawie z rodziną, dla której uwielbia gotować.

SUN-PLUS