Bądź fit!

W prasie, w radiu, w telewizji – wszędzie modny jest ostatnio temat bycia fit, coraz częściej można natknąć się na pozytywne opnie dotyczące dbania o zdrowie i sprawność fizyczną.

Wszyscy naukowcy co jakiś czas publikują wyniki swoich badań, które mają nam to udowodnić. Ostatnio przypomnieli nam, że ćwiczenia bardzo dobrze wpływają nie tylko na naszą sylwetkę i sprawność, ale również na koncentrację i pamięć.

Jak widać, dziecięce harce na placach zabaw są czymś więcej niż tylko sposobem na spędzanie czasu wolnego. Nic więc dziwnego, że nam, dorosłym, zdarza się czasem powiedzieć lub usłyszeć popularne polskie powiedzenie: „Jajko mądrzejsze od kury”.

Może jest to spowodowane zbyt niską aktywnością ruchową?

Nie zapominajcie o tym, jakie są jej zalety i koniecznie wybierzcie dobre miejsce do ćwiczeń 🙂

Naszą receptą jest aktywność na świeżym powietrzu. Polecamy więc place fitness, takie jak na przykład ten znajdujący się w Czerniejewie, niedaleko Gniezna.

DSC00567 DSC00558  

Paweł Antkowiak

Z wykształcenia jest bankowcem choć w pracy zawodowej ceni znacznie bardziej kapitał ludzki niż finansowy. W praktyce stosuje zasadę Philipa Kotlera: „Najważniejszym czynnikiem innowacji jest człowiek”.

Od 10 lat buduje bezpieczne place zabaw. Stały się one jego pasją, częścią jego życia, a nawet zobowiązaniem wobec świata za szczęśliwe dzieciństwo najmłodszych. Uważa, że w pewnym sensie praca, którą wykonuje upiększa świat.

Wierzy że dla zmotywowanych ludzi wszystko jest możliwe jeśli tylko w pełni się zaangażują. Lubi stawać przed ambitnymi wyzwaniami. Dzięki takiej postawie ma w portfolio 1500 zrealizowanych inwestycji.

Czas wolny spędza na wspólnej zabawie z rodziną, dla której uwielbia gotować.

SUN-PLUS