Profesjonalne projektowanie placów zabaw

Projekt placu zabaw – jak pracujemy?

Projektujemy każdy plac zabaw na indywidualne zamówienie.

Budowa placu zabaw zawsze zaczyna się od projektu. Profesjonalny projekt placu zabaw musi być dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta, miejsca i otoczenia. W procesie projektowania placu zabaw możemy opierać się o produkty gotowe lub szukać zupełnie nowych rozważań. Wszystko zależy od potrzeb klienta. Realizujemy też projekty siłowni zewnętrznych i nie tylko.

01

Konsultacja z klientem

Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Każdy klient jest inny. Każdy ma inne oczekiwania, możliwości i sytuację. Stąd nie ma dwóch takich samych projektów placów zabaw.

02

Sprawdzenie terenu na plac zabaw

Przed inwestycją sprawdzamy teren. Potrzeby to jedno, możliwości to drugie. Każdy projekt placów zabaw czy innych obiektów weryfikujemy pod względem potencjału terenu, na którym ma powstać np. plac zabaw. Dopiero wtedy przygotowujemy koncepcję zagospodarowania.

03

Szkic koncepcji i projektu placu zabaw

Przygotowujemy szkic koncepcji. Po zapoznaniu się z wymaganiami klientów i możliwościami przygotowujemy koncepcję w postaci renderów. Można sobie łatwo na ich podstawie wyobrazić efekt.

04

Akceptacja projektu na plac zabaw

Akceptacja projektu na plac zabaw to ważny moment, bo na jej podstawie zostaje przygotowana wycena realizacji.

05

Wycena budowy

Kosztorys budowy placów zabaw przygotowujemy rzetelnie, uwzględniając wszystkie elementy zastosowane w projekcie oraz - na życzenie klienta - różne opcje gwarancji i serwisu.

06

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji

Ważne, aby plac zabaw lub inny powstały obiekt spełniał wymagania prawne i techniczne. Do tego wymagana jest skrupulatna dokumentacja każdego urządzenia, którą dostarczamy.

07

Wybór ofert

Inwestorzy bardzo często wyłaniają wykonawców na budowę placów zabaw w wyniku przetargów i zamówień publicznych. Dlatego zawsze nasz zespół przygotowuje oferty tak, aby środki z budżetów mieszkańców były jak najlepiej spożytkowane.

08

Realizacja budowy placu zabaw

Po akceptacji oferty przystępujemy do realizacji, którą zawsze przeprowadzamy najszybciej jak to możliwe, z dochowaniem niezbędnej staranności i sztuki budowlanej.

09

Otwarcie placu zabaw

Czas na otwarcie nowego placu zabaw. Pomagamy uczcić wraz z mieszkańcami otwarcie placu zabaw - dbamy o radosną oprawę tego wydarzenia.

10

Opieka i serwis

Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, którzy o każdej porze mogą do nas zadzwonić i zamówić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Place zabaw muszą być sprawne i bezpieczne dla użytkowników przez cały czas.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK