Projektując place zabaw skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszego klienta.

Jak pracujemy
Projektujemy każdy plac na indywidualne zamówienie.

Możemy opierać się o produkty gotowe lub szukać zupełnie nowych rozważań. Wszystko zależy od potrzeb klienta.

01
Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta.

Każdy klient jest inny. Każdy ma inne oczekiwania, możliwości i sytuację. Stąd nie ma dwóch takich samych placów zabaw.

02
Przed inwestycją sprawdzamy teren.

Potrzeby to jedno, możliwości to drugie. Każdy projekt weryfikujemy pod względem potencjału terenu, na którym ma powstać np. plac zabaw. Dopiero wtedy przygotowujemy koncepcję zagospodarowania.

03
Przygotowujemy szkic koncepcji

Po zapoznaniu się z wymaganiami klientów i możliwościami przygotowujemy koncepcję w postaci renderów. Można sobie łatwo na ich podstawie wyobrazić efekt końcowy.

04
Akceptacja

Akceptacja projektu to ważny moment, bo na jej podstawie zostaje przygotowana wycena realizacji.

05
Wycena

Kosztorys przygotowujemy rzetelnie, uwzględniając wszystkie elementy zastosowane w projekcie oraz - na życzenie klienta - różne opcje gwarancji i serwisu.

06
Przygotowanie niezbędnej dokumentacji

Ważne, aby plac zabaw lub inny powstały obiekt spełniał wymagania prawne i techniczne. Do tego wymagana jest skrupulatna dokumentacja każdego urządzenia, którą dostarczamy.

07
Wybór ofert

Inwestorzy bardzo często wyłaniają wykonawców na budowę placów zabaw w wyniku przetargów i zamówień publicznych. Dlatego zawsze nasz zespół przygotowuje oferty tak, aby środki z budżetów mieszkańców były jak najlepiej spożytkowane.

08
Realizacje

Po akceptacji oferty przystępujemy do realizacji, którą zawsze przeprowadzamy najszybciej jak to możliwe, z dochowaniem niezbędnej staranności i sztuki budowlanej.

09
Otwarcie placu zabaw

Otwarcie nowego placu zabaw
Pomagamy uczcić wraz z mieszkańcami otwarcie placu zabaw - dbamy o radosną oprawę tego wydarzenia.

10
Opieka i Serwis

Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, którzy o każdej porze mogą do nas zadzwonić i zamówić serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny). Place zabaw muszą być sprawne i bezpieczne dla użytkowników przez cały czas.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK