O produktach

Design

Bardzo zależy nam, aby nasze place zabaw były wyjątkowe

Dlatego dbamy o to, aby wszystkie produkty były idealnie zaprojektowane i służyły jak najdłużej dzieciom. Naszym placom zabaw przyświeca idea ciągłej stymulacji rozwoju psychomotorycznego. Zależy nam, by opiekunowie mieli bliski kontakt z dziećmi, dlatego nasze zestawy zabawowe posiadają liczne siedziska, stoliki i liczydła zachęcające do wspólnej zabawy oraz nauki.

Ekologia

Do produkcji urządzeń stosujemy ekologiczne impregnaty

Dzięki temu materiały wykorzystane do produkcji naszych placów zabaw nadają się do powtórnego użycia lub bezpośrednio do utylizacji. Czujemy się odpowiedzialni za przyszłość naszej planety, dlatego do produkcji naszych placów zabaw wykorzystujemy drewno pochodzące z lasów z planowanej gospodarki leśnej (FSC).

Bezpieczeństwo i certyfikacja

Wszystkie urządzenia z certyfikatem

Przedstawione przez nas zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 1176 : 2009, czego dowodem są certyfikaty.

Materiały technologie
Na dalekiej północy w lasach Tajgi przyroda rządzi się swoimi odwiecznymi prawami.

Tak ekstremalne warunki atmosferyczne klimatu kontynentalnego wpływają na znikomy roczny przyrost drzew, co sprawia, że drewno jest najwyższej jakości – ma bardzo gęste słoje i zwięzłą strukturę, a jego ciężar właściwy jest większy o około 30% od drewna z pozostałych regionów europejskich.

Materiały

Drewno sosnowe

Użyte jako klejone i skompletowane elementy. Aby uzyskać specjalną twardość projektowanych elementów nośnych stosowana jest technologia klejenia kilku warstw drewna pod ciśnieniem. Dzięki takiej obróbce drewna nie powstają duże pęknięcia i nie ma zmian w zakresie geometrii płaskiej.

Materiały

Drewno brzozowe

To doskonały materiał budulcowy. W produkcji używana jest najlepsza wodoodporna sklejka. Jej niezawodność i wysoka trwałość pozwala stosować ten materiał wszędzie, nie tylko do elementów dekoracyjnych, ale również do konstrukcji oraz w celu uzyskania dodatkowej trwałości.

Materiały

Elemety metalowe

Stosowane w konstrukcjach mają gładkie krawędzie i starannie przetworzone spawy, dzięki czemu są bezpieczne. Obróbka różnych elementów metalowych zależy od ich przeznaczenia – jest to cynkowanie ogniowe, malowanie proszkowe. Do takich elementów jak ślizgi w zjeżdżalniach stosowana jest stal nierdzewna.

Materiały

Plastik

EElementy z poliwęglanu, polietylenu i polipropylenu wykorzystuje się w zależności od miejsca przeznaczenia produktu końcowego. Każdy zastosowany plastik stanowi jednolity materiał w przeciwieństwie do plastików warstwowych wykonywanych na bazie materiału z włókna szklanego. Sposobem wytwarzania plastiku jest stop pod ciśnieniem lub formowanie wirnikowe.

Materiały

Liny

Polipropylenowe liny ze specjalnym stalowym wzmocnieniem używane są do zestawów zabawowych oraz do sprzętu do wspinaczki.

Materiały

Ekologiczne farby i lakiery

Dwuskładnikowe farby odporne są na złożone warunki pogodowe i promieniowanie ultrafioletowe.

Jak pracujemy
Nie ma dwóch takich samych projektów. Każdy plac zabaw projektujemy indywidualnie

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do zbierania potrzeb klienta, tak aby jak najlepiej dopasować projekt do oczekiwań i możliwości. Oferujemy przy tym szereg dogodnych rozwiązań.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK